КОРИСТУВАЧАМ

Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

 • Всі: -
 • Незакриті: -
 • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

«Антивірус Dr.Web»Відео про послугу

Послуга «Антивірус Dr.Web»

 • Ліцензування послуги для дому

  Передплати на послугу «Антивірус Dr.Web» клієнтам продають реселери. Це сертифіковані партнери «Доктор Веб», які мають діючий сертифікат партнера.

  Дані про цей сертифікат, включаючи дату завершення його дії, можна побачити в Центрі управління передплатами на вкладці Постачальник. Реселери діють на підставі субліцензійних договорів, які дають їм право продажів передплат клієнтам.

  У свою чергу, клієнти при передплаті погоджуються з умовами субліцензійного договору між користувачем і реселером послуги. Обов'язково ознайомтеся з цим договором перед передплатою.

  Цей договір описує обов'язки сторін, а також обсяг прав на використання ПЗ Dr.Web, що ліцензується користувачу.

  Договір є офертою. Дата згоди клієнта з умовами договору є датою початку дії договору. Договір укладається на невизначений термін.

  Між користувачем та одним реселером договір укладається тільки один раз. Навіть якщо передплата буде припинена або припинена на деякий період, а потім поновлена у цього самого реселера, договір ще раз укладати не потрібно.

  Проте якщо користувач вирішить придбати передплату в іншого реселера, йому треба буде прийняти умови та укласти договір з новим реселером.

  Всі договори клієнта від різних постачальників послуги зберігаються в розділі Постачальник на вкладці Договори протягом життя акаунта користувача. Клієнт може роздрукувати договір в будь-який час.

  Один користувач послуги може оформити передплату для захисту від 1 до 10 персональних комп'ютерів, «маків», мобільних пристроїв або серверів. Термін передплати може становити від 1 до 36 місяців. Послуга може подовжуватися, отже, фактично термін передплати може бути необмеженим.

  За необхідності в Центрі управління передплатами на сторінці Мої передплати користувач може сам згенерувати ліцензійний сертифікат на використання ПЗ Dr.Web у форматі PDF і роздрукувати його. У сертифікаті будуть вказані кількість захищуваних ПК, дата початку та дата завершення дії передплати, а також використовуваний тариф.

  Залежно від тарифу користувачу ліцензується визначений набір компонентів і право їх використання на тій чи іншій операційній системі. Докладніше про тарифи можна дізнатися, переглянувши відео Тарифи послуги «Антивірус Dr.Web».

  Великою перевагою послуги є можливість оформити передплату на будь-який термін — від 1 місяця.

  Із послугою «Антивірус Dr.Web» клієнт отримує ліцензійний антивірус вже сьогодні та може оплачувати його частинами.

  Вже активовану передплата можна призупинити. Наприклад, клієнт оформив передплату на 3 місяці, з 1 червня до 31 серпня, та заплатив за весь період її використання. Через 20 днів, 20 червня, він вирушив у відрядження та призупинив передплату на 10 днів — до 30 червня. З дати призупинення послуги списування коштів за неї припинилося, а термін передплати автоматично збільшився на 10 днів і відсунувся до 10 вересня.

  Отже, користуватися послугою «Антивірус Dr.Web» дійсно дуже вигідно.

  А ще постійні користувачі послуги можуть отримувати знижки до 50% від вартості передплати. Докладніше про це можна дізнатися, переглянувши відео Програма лояльності «Я + Dr.Web».

  Підключайте послугу «Антивірус Dr.Web» у наших партнерів, інтернет-провайдерів, у соціальних мережах, банках і платіжних системах або у загальнонаціональних Постачальників ІТ-послуг. Їх контакти ви знайдете на сайті «Доктор Веб».


  Дивитися онлайн | Дивитися на RuTube
 • Тарифи для дому

  Послуга «Антивірус Dr.Web» дозволяє використовувати антивірус у розстрочку, на умовах щомісячної оплати.

  Щоб оформити передплату, необхідно вибрати один з п'яти тарифних пакетів для домашніх користувачів: Dr.Web Класик, Dr.Web Преміум, Dr.Web Преміум Сервер, Dr.Web Мобільний або Dr.Web KATANA.

  Тарифний пакет Dr.Web Класик забезпечує базовий антивірусний захист комп'ютера під управлінням Windows, macOS або Linux і підходить для користувачів, які прагнуть до максимальної економії на антивірусному захисті. Вартість передплати для одного ПК становить приблизно 30 гривень на місяць.

  Тарифний пакет Dr.Web Преміум забезпечує максимальний антивірусний захист комп'ютера під управлінням Windows, macOS або Linux і підходить для користувачів, які активно користуються Інтернетом. Вартість передплати для одного ПК всього на 3 гривні дорожче тарифу Dr.Web Класик і становить приблизно 33 гривні на місяць. А ще у його складі безкоштовна ліцензія для захисту Android-пристроїв.

  Тарифний пакет Dr.Web Преміум Сервер призначений для захисту серверних платформ Windows. Вартість передплати для одного сервера становить приблизно 146 гривень на місяць.

  Користувачі, які хочуть захищати тільки мобільні пристрої, можуть скористатися тарифним пакетом Dr.Web Мобільний. Комплексний захист одного смартфону або планшета під управлінням Android коштує приблизно 11 гривень на місяць.

  Власники ПК під управлінням Windows, які користуються антивірусами інших виробників, можуть посилити наявний захист за допомогою технологій Dr.Web. Для цього необхідно оформити передплату на тарифний пакет Dr.Web KATANA. Він забезпечить захист комп'ютера від новітніх активних загроз, цільових атак та спроб проникнення, у тому числі через уразливості «нульового дня», які ще невідомі антивірусу іншого виробника. Вартість передплати для одного ПК становить приблизно 30 гривень на місяць.

  Користуватися антивірусом за передплатою дуже зручно. Немає потреби відразу оплачувати ліцензію на рік і більше, передплату можна оформити на будь-який термін від одного дня, вона подовжується автоматично та може бути припинена і поновлена в будь-який час, перехід з тарифу на тариф також можливий в будь-який момент.

  Оформити передплату можна у наших партнерів, інтернет-провайдерів, у соціальних мережах, банках і платіжних системах або у загальнонаціональних Постачальників ІТ-послуг.

Центр управління передплатами (ЦУП)

 • Як оформити передплату та отримати доступ до ЦУ Dr.Web

  Щоб потрапити в Центр управління передплатами, спочатку необхідно вибрати постачальника послуги.

  • Зайдіть на сторінку пошуку партнерів Dr.Web, які є постачальниками послуги.
  • Виберіть свою країну та місто.
  • Встановіть чекбокс Фільтри. В області даних, що відкрилася, встановіть чекбокс Ліцензії за передплатою та натисніть кнопку Знайти партнера «Доктор Веб».

  В результаті пошуку Ви отримаєте список компаній-реселерів послуги. Якщо Ви проживаєте в невеликому місті, а там немає постачальника послуги, спробуйте пошукати його в обласному центрі.

  • Після того як ви визначилися з вибором, зверніться до цього постачальнику за доступом до Центру управління передплатою. На сайті реселера послуги має бути форма заявки на доступ. Заповніть цю заявку. Розкажіть, хто Ви — приватний користувач або компанія, який тарифний пакет послуги «Антивірус Dr.Web» вам потрібен, захист для якої кількості пристроїв Вам необхідний, як з Вами зв'язатися. Ви побачите на цій сторінці суму передплати.

  Далі ознайомтеся з текстом субліцензійного договору з цим постачальником та відправте йому заповнену форму.

  У відповідь від постачальника Ви отримаєте листа, в якому буде посилання до Центру управління передплатами, а також логін і пароль доступу до ЦУПу.

  • Перейдіть за посиланням і зайдіть в ЦУП.
  • Відкрийте вкладку Мої передплати. Там ви побачите передплату з тими параметрами, які Ви вказали в заявці на доступ.
  • Щоб отримати можливість завантажити антивірус Dr.Web і почати користуватися його захистом, передплату потрібно оплатити.

  До речі, така сама заявка на доступ є на сайті «Доктор Веб». Заповніть заявку, якщо Ви не можете визначитися з вибором постачальника, і ми допоможемо Вам у цьому!

  Бажаємо приємного користування послугою «Антивірус Dr.Web»!

 • Як завантажити Dr.Web і активувати захист
  • Щоб отримати доступ до завантаження антивірусу Dr.Web, спочатку оформіть передплату.
  • Після передплати відкриється сторінка «Мої передплати».

   Щоб захист Dr.Web почав діяти, необхідно завантажити невеликий інсталяційний файл і встановити Dr.Web на ПК. В області даних про передплату поки що немає інформації про встановлення Dr.Web.

  • Перейдіть до блоку Завантажте та встановіть Dr.Web. Якщо на Вашому рахунку достатньо коштів для початку використання послуги, посилання на завантаження Dr.Web будуть активними.
  • Виберіть, для якої операційної системи Вам потрібен антивірус, і натисніть кнопку Завантажити.

  Якщо Ви вперше користуєтеся антивірусом Dr.Web за передплатою, до встановлення Dr.Web можна вивчити інструкцію зі встановлення. Вона знаходиться в розділі Самодопомога. Ви можете прочитати текст інструкції або переглянути відео.

  Після того як Ви завантажите та встановите Dr.Web, інформація про це з'явиться на сторінці Мої передплати в області даних про передплату поруч з іменем комп'ютера, на якому встановлений Dr.Web.

 • Як поповнити баланс і подовжити передплату
  • Зайдіть в Центр управління передплатами.
  • Відкрийте розділ Мої передплати.
  • В області Управління передплатою виберіть ім'я пристрою, для якого потрібно подовження передплати, або пункт Всі, якщо бажаєте подовжити передплату на всіх пристроях, для яких вона була оформлена раніше. Чи минув її термін — при цьому неважливо.
  • За необхідності змініть параметри минулої передплати — вкажіть інший тариф, змініть кількість ПК і термін, на який потрібен захист.
  • Не знімайте чекбокс із пункту Автоматичне подовження.
  • Якщо Вам потрібен рахунок, позначте пункт Сформувати рахунок на оплату..
  • Натисніть кнопку Підключити Dr.Web. Вам буде запропоновано перейти до оплати створеної передплати.
  • Оплатіть в будь-який зручний спосіб.

  Коли гроші надійдуть на рахунок Вашого постачальника послуги, Ви отримаєте повідомлення електронною поштою.

  Якщо на цей момент баланс Вашого рахунку нульовий і передплата припинена, захист Dr.Web поновиться негайно за умови, що було включене автоматичне подовження та Dr.Web встановлений на Вашому пристрої.

  Рекомендуємо також переглянути відео Як контролювати подовження передплати.

 • Як контролювати подовження передплати

  Для збереження даних на ПК і мобільних пристроях дуже важлива безперервність захисту Dr.Web.

  Щоб уникнути припинення захисту, необхідно контролювати термін завершення передплати та своєчасно поповнювати рахунок.

  Якщо після завершення передплати на рахунку коштів немає, захист Dr.Web припиняє діяти.

  Перевірити баланс можна при вході в Центр управління передплатами.

  Дата завершення передплати відображається в розділі Мої передплати.

  У відповідній області даних вказується дата початку та дата завершення дії передплати.

  Рекомендуємо оплачувати подовження завчасно, поки поточна передплата не завершилася, щоб захист Dr.Web не припинявся.

  Зверніть увагу: навіть якщо в налаштуваннях передплати буде включене автоматичне подовження, при неоплаченому подовженні захист Dr.Web припинить діяти, як тільки скінчаться кошти на рахунку, а сама передплата буде припинена.

  Одразу після поповнення рахунку захист Dr.Web буде автоматично поновлений, а передплата подовжена на той самий період, що й попередня, та з тими самими параметрами, але тільки за умови активного автоматичного подовження передплати.

  Якщо ж для раніше призупиненої передплати в налаштуваннях не було включене автоматичне подовження, після оплати подовження захист Dr.Web почне діяти, тільки коли передплата буде подовжена в розділі Мої передплати.

  Ми рекомендуємо автоматичне подовження передплати завжди тримати включеним.

  Центр управління передплатами може нагадувати про необхідність подовження, а також про закінчення коштів на рахунку.

  Нагадування надсилаються на електронну адресу, вказану в Профілі користувача, якщо в розділі Налаштування встановлені чекбокси біля відповідних пунктів.

  • Щоб переконатися, що надсилання цих повідомлень включене, зайдіть в Центр управління передплатами.
  • У віджеті Профіль виберіть Налаштування.
  • Перевірте, чи встановлені чекбокси в області Налаштування повідомлень — біля пунктів Баланс рахунку та Стан передплати.

  Контроль за списанням і надходженням коштів проводиться в розділі Баланс на відповідних вкладках.

  Щоб зайти в розділ Баланс, клацніть по піктограмі з гаманцем в шапці Центру управління передплатами.

  Рекомендуємо також переглянути відео Як отримати рахунок на оплату послуги.

 • Як отримати рахунок на оплату послуги
  • Щоб створити рахунок з платіжними реквізитами Вашого постачальника, зайдіть в Центр управління передплатами.
  • Перейдіть на сторінку Мої передплати.
  • В області Управління передплатою сформуйте нову передплату та виберіть дію Передплатити.
  • Встановіть чекбокс біля пункту Сформувати рахунок на оплату.
  • Натисніть кнопку Готово.

  Рахунок буде сформований, після чого Ви зможете завантажити його в розділі Баланс на вкладці Рахунки.

  Рахунок зберігається в Центрі управління передплатами 1 рік.

Як встановити та налаштувати Dr.Web

Підтримка

 • Як звертатися до Cлужби підтримки
 • Як користуватися сервісами в запитах до технічної підтримки

  Користувачі послуги можуть звертатися до Служби підтримки з Центру управління передплатами (ЦУП).

  • Зайдіть в Центр управління передплатами.
  • У правому верхньому куті екрана натисніть на віджет зі знаком питання.
  • У вікні, що відкрилося, Ви побачите список своїх запитів із різними статусами — якщо Ви вже спілкувалися зі Службою підтримки.
  • Якщо Вам необхідно поставити нове запитання — натисніть кнопку створення нового запиту.
  • На сторінці, що відкрилася, виберіть тему запитання.
   • Якщо запитання стосується управління передплатою, оплати або проблем при роботі з Центром управління передплатами, виберіть тему Управління передплатою / Оплата.
   • Якщо Вас цікавить питання про роботу антивірусу Dr.Web на Вашому ПК або мобільному пристрої, якщо Вам потрібна консультація з налаштування його компонентів, оновлення вірусних баз тощо — виберіть тему Робота програми Dr.Web / Пропозиції щодо поліпшення антивірусу.
   • Якщо Ви зіткнулися з вірусним інцидентом або комп'ютер поводиться дивно і Ви підозрюєте, що на ньому, можливо, завівся вірус, виберіть тему Виявлення / видалення вірусу.
   • Якщо Ваш запит не стосується до жодної із зазначених вище тем або Ви хочете повідомити компанію «Доктор Веб» про якість роботи свого постачальника послуги, виберіть тему Відгук про компанію та її партнерів / Пропозиції.
  • Якщо Ви вибрали тему Робота програми Dr.Web, на наступному кроці вкажіть, під управлінням якої операційної системи працює пристрій, запитання про роботу антивірусу на якому Ви збираєтеся поставити.
  • Далі відкриється сторінка з Вашими персональними даними. Будь ласка, переконайтеся, що Ваша електронна пошта вказана вірно — на цю адресу буде надіслана відповідь підтримки. Якщо там вказана невірна адреса, перейдіть у Профіль і вкажіть вірну. Якщо цього не зробити, відповідь не зможе бути доставлена на Вашу пошту. Але відповідь Служби підтримки не пропаде — Ви зможете прочитати її в тому самому віджеті підтримки в області запитів зі статусом Очікування відповіді користувача. Але все-таки краще, щоб адреса в Профілі завжди була актуальною.
  • На останньому кроці сформулюйте своє запитання. Ви можете приєднати до запиту необхідні для розуміння ситуації файли, скриншоти або журнал роботи антивірусу.

   Як створити актуальний журнал роботи Dr.Web, можна дізнатися з розділу Як зібрати інформацію про роботу Dr.Web?

  • Відправте запит до Служби підтримки.

  Історія всіх Ваших запитів зберігається в Центрі управління передплатами (ЦУП) протягом життя Вашого акаунту.

Управління передплатами

 • Як подовжити передплату

  Якщо у Вас є діюча передплата:

  • Зайдіть в «Мій Dr.Web».
  • На вкладці Мої передплати розкрийте блок Управління передплатою.

  Якщо у Вас більше одного пристрою захищено Dr.Web, вкажіть, для якого саме пристрою потрібно подовжити передплату.

  Якщо послугу потрібно подовжити для всіх пристроїв — виберіть Всі.

  Якщо у Вас передплата оформлена, наприклад, для трьох пристроїв, а подовжити передплату необхідно тільки для двох з них, виділіть мишею спочатку один пристрій, потім натисніть і утримуйте кнопку Ctrl на клавіатурі, потім виділіть мишею другий пристрій.

  Перевірте параметри нової передплати: тарифний пакет, кількість пристроїв, термін передплати.

  Не відключайте автоподовження — тоді передплата автоматично подовжуватиметься на той самий термін, а захист Dr.Web ніколи не припинятиме діяти за умови позитивного балансу на Вашому рахунку (якщо форма оплати авансова, а не кредитна).

  • Виберіть дію Підключити Dr.Web.

  До терміну Вашої ще діючої передплати буде доданий новий термін.

  І не забудьте поповнити баланс! Щоб захист Dr.Web продовжував діяти, баланс має бути завжди позитивним (якщо форма оплати авансова, а не кредитна).

  Тому що навіть якщо Ви подовжите передплату, але баланс буде вичерпаний, передплата буде припинена, а захист Dr.Web — відключений.

  Як перейти на інший тариф і подовжити передплату

  • Зайдіть в «Мій Dr.Web».
  • На вкладці Мої передплати розкрийте блок Управління передплатою.
  • Вкажіть, для якого пристрою потрібно змінити тариф.
  • Виберіть дію Підключити Dr.Web.
  • Виберіть новий тариф.
  • Перевірте та за необхідності змініть інші параметри передплати.

  Для вибраного пристрою новий тариф почне діяти негайно за умови, що на Вашому рахунку достатньо коштів для його використання.

  Як подовжити призупинену передплату

  • Зайдіть в «Мій Dr.Web».
  • На вкладці Мої передплати розкрийте блок Управління передплатою.
  • Виберіть дію Підключити Dr.Web.
  • Вкажіть новий термін передплати.
  • Перевірте та за необхідності змініть інші параметри передплати.

  Передплата буде поновлена негайно. Захист Dr.Web також поновиться негайно за умови, що на Вашому рахунку достатньо коштів для використання послуги, а Dr.Web встановлений на пристрої.

  Як подовжити минулу або відключену передплату

  • Зайдіть в «Мій Dr.Web».
  • На вкладці Мої передплати розкрийте блок Управління передплатою.
  • Виберіть дію Підключити Dr.Web.
  • Вкажіть параметри нової передплати.
  • Поповніть баланс і продовжуйте користуватися захистом Dr.Web!

  Бажаємо приємного користування послугою «Антивірус Dr.Web»!


  Дивитися онлайн | Дивитися на RuTube
 • Як контролювати подовження передплати
 • Як змінити тариф
  • Зайдіть в «Мій Dr.Web».
  • На вкладці Мої передплати розкрийте блок Управління передплатою.
  • Вкажіть, для якого пристрою потрібно змінити тариф.
  • Виберіть дію Підключити Dr.Web.
  • Виберіть новий тариф.
  • Перевірте та за необхідності змініть інші параметри передплати.

  Для вибраного пристрою новий тариф почне діяти негайно за умови, що на Вашому рахунку достатньо коштів для використання послуги.

  Ви можете одночасно змінити тариф на новий і подовжити передплату. Просто додатково вкажіть новий термін передплати!

  Бажаємо приємного користування послугою «Антивірус Dr.Web»!


  Дивитися онлайн
 • Як призупинити та поновити передплату

  Передплату можна призупинити на будь-який термін від 1 до 90 днів. Це дозволяє економити на захисті та не оплачувати його, коли він не потрібен. Наприклад, на час відпустки.

  Передплату можна поновити в будь-який час — до чи після завершення часу призупинення.

  Як призупинити передплату

  • Зайдіть в «Мій Dr.Web».
  • На вкладці Мої передплати розкрийте блок Управління передплатою.

  Якщо у Вас більше одного пристрою захищено Dr.Web, вкажіть, для якого саме пристрою потрібно призупинити передплату.

  Якщо послугу потрібно призупинити для всіх пристроїв — виберіть Всі.

  Якщо у Вас передплата оформлена, наприклад, для трьох пристроїв, а призупинити передплату необхідно тільки для двох з них, виділіть мишею спочатку один пристрій, потім натисніть і утримуйте кнопку Ctrl на клавіатурі, потім виділіть мишею другий пристрій.

  • Виберіть термін призупинення та дію Призупинити Dr.Web.

  Статус призупиненої передплати Ви зможете перевірити на цій самій сторінці в області даних про передплату. Там же Ви побачите нову дату завершення дії передплати — вона зсунеться на таку саму кількість днів, яка зазначена для призупинення.

  Зверніть увагу на червоний щит біля назви пристрою — він означає, що Dr.Web поки не захищає цей пристрій. Щоб захист знову почав діяти — поновіть передплату!

  Як поновити передплату

  Якщо термін призупинення для передплати ще не сплив, передплату можна або поновити до завершення терміну раніше оформленої передплати або поновити та подовжити.

  • Зайдіть в «Мій Dr.Web».
  • На вкладці Мої передплати розкрийте блок Управління передплатою.
  • Вкажіть, для якого пристрою Ви хочете поновити передплату.
  • Виберіть дію Підключити Dr.Web.

  Якщо передплата потрібна на оформлений раніше термін — залишіть параметри передплати без змін.

  Якщо передплату потрібно ще й подовжити — просто вкажіть новий термін передплати.

  Захист Dr.Web поновиться негайно за умови, що на Вашому рахунку достатньо коштів для використання послуги.

  Бажаємо приємного користування послугою «Антивірус Dr.Web»!


  Дивитися онлайн
 • Як відключити передплату

  Відключення передплати означає, що захист Dr.Web негайно припинить дію на Вашому пристрої.

  Раніше списані за передплату кошти не повертаються.

  Решту коштів на балансі можна використовувати в будь-який момент — варто тільки знову Підключити Dr.Web!

  Як відключити передплату

  • Зайдіть в «Мій Dr.Web».
  • На вкладці Мої передплати розкрийте блок Управління передплатою.

  Якщо у Вас більше одного пристрою захищено Dr.Web, вкажіть, для якого саме пристрою потрібно відключити передплату.

  Якщо послугу потрібно відключити для всіх пристроїв — виберіть Всі.

  Якщо у Вас передплата оформлена, наприклад, для трьох пристроїв, а призупинити передплату необхідно тільки для двох з них, виділіть мишею спочатку один пристрій, потім натисніть і утримуйте кнопку Ctrl на клавіатурі, потім виділіть мишею другий пристрій.

  • Виберіть дію Відключити Dr.Web.

  Статус відключеної передплати Ви зможете перевірити на цій самій сторінці в області даних про передплату.

  Зверніть увагу на червоний щит біля назви пристрою — він означає, що Dr.Web більше не захищає цей пристрій.

  Бажаємо приємного користування послугою «Антивірус Dr.Web»!


  Дивитися онлайн

Версія 10

Захист робочої станції/сервера

Захист мобільного пристрою